XCM YATIRIM

HAKKIMIZDA

XCM Yatırım 2009 yılında kurulmuş olan portföy yönetimi lisanslı bir aracı kurumdur. Türk, Asya, Avrupa pazarında hizmet vermektedir. 5.000.000 $ odenmis sermayesi bulunan XCM Yatırım Genis Yetki belgesine sahip bir aracı kurumdur.

İlgili Belgeleri Lisanslarımız kısmında bulabilirsiniz. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan XCM Yatırım icin müşteri memnuniyeti her şeyden önemlidir.

XCM Market yatırımların kazanca dönüştürülmesini düşük makas aralıkları ve doğru sinyaller ile sağlayan güçlü sermayeli, piyasada öncü olan bir aracı kurumdur.

XCM Yatırım'ın Odaklandığı Ana Pazarlar Nelerdir?

Forex, hisse senedi CFD'leri, kripto para birimleri, emtialar, endeksler, vadeli işlemler ve daha fazlası dahil olmak üzere çok çeşitli pazarlar sunuyoruz.

XCM Yatırım'ın Sunduğu Ana Ürün Ve Hizmetler Nelerdir?

Ana ürün ve hizmetlerimiz arasında ödüllü ticaret platformumuz XCM Yatırım ve yatırımcılarımızın tercihlerine ve ihtiyaçlarına göre uyarlanmış hesap türleri yelpazemiz bulunmaktadır.

Ayrıca, yatırımcılarımızın bilinçli alım satım kararları vermelerine yardımcı olmak için çeşitli piyasa araştırma ve analiz araçlarının yanı sıra kapsamlı bir eğitim merkezi de sunuyoruz.

Lisanslarımız